Merker:Alle andre merkerKategorier:SkrivereRengjøringssettBatterierRengjøringKaffetraktereKjøleskapDørerEggebrettDørhåndtakDørhengslerVaskemaskinerVinduDørhengslerDørhåndtakOppvaskmaskinerOvnerHusholdningsapparaterHjemmeelektronikkFjernkontrollereSkjermbeskyttelseVerktøyTengerSkrutvingeUnbrakonøklerDrillEnhet: NP-NC10-KA04SE (NP-NC10-KA04SE)6001-001480 Maskinskrue CH,+,M3,4.0,svart,SWRCH18A,FPå lager14,-KJØP6001-001570 Skrue-maskin CH,+,M2.0,L4.0,ZPC(BLK),SWPå lager14,-KJØP10000NF,10%,6.3V,X5R,TP,2 2203-006090 Keramisk kondensator chip 10000nF 10% 6.3V X5R TP 2På lager14,-KJØP6001-001650 Maskinskrue,BH,+,M2,L3.5,NI PLT,SWRCH1På lager14,-KJØPTPS2062 1205-002596 IC-svitsj TPS2062 SOIC 8P 5x6x1.65mm PLAPå lager29,-KJØP3708-002166 Kontakt FPC/FFC/PIC,25P,0.5mm,SMD-A,AuPå lager18,-KJØP2203-006399 Keramisk chipkondensator 1000nF 10% 6.3V X5R 1005På lager13,-KJØPBA59-02438B Tastatur: W ESTER, 84 taster, membran, -, NORPå lager344,-KJØPBA39-00784A CBF ledningsnett-LCD: W ESTER, ledning, UL10064På lager157,-KJØP2007-000309 SMD-motstand 10Ω,5%,1/16W,DA,TP,1608På lager14,-KJØP12345678910